Načítám Akce

Zpět do pozvánek

  • akce již proběhla.

Dubnový výlet

20. dubna

Ahoj ČaČuáci,

Zveme vás na dubnový výlet! V sobotu se vydáme po naučné stezce Klánovickým lesem. Příjemná procházka o 12 kilometrech, kterou si můžeme zkrátit nebo prodloužit, vede mimo jiné přes přírodní park, středověkou studnu, dětské sportoviště, zaniklé lázně a spoustu zaniklých vesnic. Část oblasti je chráněná, a to už něco znamená!

Sraz: Sobota 20.4. 10:00, Autobusové nádraží Černý Most (nástupiště 17, autobus 221). Odtud pojedeme linkovým autobusem do Klánovic a rovnou ze zastávky (Klánovice-vlak) se napojíme na stezku.

Návrat: Sobota 20.4. 16:28 /16:58, Autobusové nádraží Černý Most (nástupiště 17, autobus 221). V tento čas na tomto místě vyzvedávejte své děti. Pokud by někdo chtěl vyzvedávat dítě jinak, lze se domluvit na srazu. Pokud by dítě mělo odcházet samo, prosíme o písemný souhlas i s kontaktem na rodiče.

S sebou: Pevné boty (Tenisky, pohorky…), oblečení dle počasí (předpověď hlásí nepřiznivé počasí, ale to nás nezastaví), pláštěnku, svačinu a pití na celý den. Drobné peníze na útratu (nečekáme žádné občerstvení, ale jeden nikdy neví).

Autobusem nevyjedeme z Prahy, stačí tedy PID Lítačka na Prahu. Členům cesty hradíme. Nečlenové (bez zaplaceného členského příspěvku 2024) si přibalí peníze na autobus (60 kč).

Těšíme se na vás,

Tom J. a ČaČua team