Načítám Akce

Zpět do pozvánek

  • akce již proběhla.

Vánoční výlet

18. prosince 2021

Ahooj!

Vánoce se nám blíží a stejně tak i všemi očekávaný vánoční výlet. Proto si nachystejte cukroví a hlavně vánoční náladu a vyrazte se mnou!

Sejdeme se v sobotu 18.12. na stanici metra Nádraží Veleslavín (nahoře ve vestibulu) v 9:30.

Projdeme se od metra do Vokovic a napojíme se na červenou trasu do Divoké Šárky. Z vyhlídky shlédneme Šárecké údolí a budeme následovat Šárecký potok, který nás zavede k Čertovu mlýnu.

V Hostinci Dívčí skok si dáme něco na posilněnou a půjdeme dál, opět po červené. Až u rozcestníku v Purkrabském háji se napojíme na žlutou, kterou dojdeme k veřejnému ohništi, kde si tradičně opečeme maso, ozdobíme stromeček a předáme dárečky.

Co s sebou: teplé oblečení, vhodnou obuv do lesa, nějaké kapesné na občerstvení v hostinci, něco na opečení na ohni (pokud chcete, jinak masa by mělo být dost pro všechny :D) a malý neutrální dáreček (mít s sebou dáreček sice není podmínkou, ale pokud doma najdete drobnost, kterou byste mohli udělat radost někomu dalšímu, určitě ji na výlet vezměte, nejlépe něco, co je neutrální a může být darováno komukoli).

Od ohniště (50.1004997N, 14.2994871E) pojedeme ze zastávky Dědina 119 na stanici metra Nádraží Veleslavín, kde se opět sejdeme okolo 17 hodin.

Budu se na vás moc těšit,

Lili